O TurboPartner

Dzięki wyjątkowemu programowi TurboPartner od Turbo’s Hoet Ty też możesz zostać specjalistą od wymiany turbosprężarek.

Jako TurboParner korzystasz z naszego bardzo doświadczonego wsparcia technicznego. Możesz polegać na tym profesjonalnym wsparciu przed, podczas oraz po montażu turbosprężarki od Turbo’s Hoet. Kolejną wielką zaletą programu TurboPartner jest nasza unikalna BEZSPRZECZNA GWARANCJA, dzięki której możesz oferować Swoim klientom całkowitą pewność i jakość.

Chcesz zostać turbopartnerem?

Chciałbyś zostać Turbopartnerem ? To mądra decyzja ! Dzięki programowi TurboPartner od Turbo’s Hoet błyskawicznie zostaniesz prawdziwym specjalistą od turbosprężąrek. Trzy kroki aby zostać TurboPartnerem:

  • Przystąp do naszego TurboSzkolenia na stronie internetowej lub u Twojego lokalnego dystrybutora
  • Zdaj TurboTest. Otrzymasz certyfikat uczestnictwa i zewnętrzny znak informujący o przynależności do programu.
  • Zarejestruj Swoją turbosprężarkę Turbo’ Hoet przed montażem

Od tego momentu będziesz zapisany do naszego specjalnego programu gwarancyjnego – BEZSPRZECZNA GWARANCJA: W ciągu pierwszych 12 miesięcy możesz zawsze otrzymać bezpłatną wymianę turbosprężarki, jeśli coś niespodziewanego wydarzy się z turbosprężarka przez nas dotarczoną. Co więcej, automatycznie otrzymasz najświeższe informacje na temat konkretnej referencji przy każdym zakupie, co jest kluczowe dla właściwego montażu. Możesz bezpośrednio kontaktować się z naszymi specjalistami w sprawie jakichkolwiek pytań technicznych, oszczędzając czas na zbędną dodatkową diagnostykę.